36. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-e

Pozivamo  Vas na 36. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore koji će se održati 4. i 5. studenoga 2024. godineu Opatiji, u Hotelu Ambasador *****.Kongres će okupiti stručnjake, obrtnike, poduzetnike i različite sudionike iz sektora ugostiteljstva, proizvođača hrane i pića te hospitality industrije, predstavnike relevantnih institucija i organizacija. U okviru kongresa, očekuje se razmjena znanja i iskustava, poticanje dijaloga između sudionika, kao i usvajanje inovativnih ideja koje mogu unaprijediti ugostiteljsku struku.

Informacije i rezervacija hotelskog smještaja:

Adresa: Hotel Ambasador, Feliksa Peršića 5, 51410, Opatija

Rezervacija smještaja

Sudionici rezerviraju smještaj direktno putem access coda / promo kôda na web stranici www.liburnia.hr ;

•Cijena po sobi i danu na bazi noćenja sa doručkom:120,00 EUR single use soba/ 145,00 EUR double use soba

•Cijena po sobi i danu na bazi polupansiona:145,00 EUR single use soba/ 195,00 EUR double use soba

•Cijena po sobi i danu na bazi punog pansiona:170,00 EUR single use soba/ 245,00 EUR double use soba

•boravišna pristojba 1,50 EUR po osobi dnevno

•u cijene smještaja je uključeno: korištenje Spa Relax Zone, bazenskog prostora i fitnessa

•sve ekstra troškove gosti plaćaju sami na licu mjestaZa goste koji žele unaprijed platiti smještaj po predračunu, molimo da svoju rezervaciju izvrše

Rok za rezervacije smještaja po povlaštenim cijenama je 10 dana prije dolaska, odnosno do 23.10.2024., a nakon isteka tog roka rezervacije smještaja će biti moguće na upit, prema raspoloživosti pojedinih hotela.

Za sva dodatna pitanja i eventualnu asistenciju pri samom procesu rezervacije na raspolaganju je rezervacijski centar Liburnia Hotels & Villas (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. / +385 51 710 444) Prilikom kontaktiranja agenata u rezervacijskom centru sudionici se mogu pozvati na access code / promo kôd 36KU, odnosno na sam naziv događanja.Službena verzija programa će, uz ostale informacije, biti dostupna na web stranicama Hrvatske obrtničke komore: www.hok.hr

Pozivamo ugostitelje i ostale zainteresirane da se odazovu u što većem broju te da svojom nazočnošću doprinesu ovom izuzetno značajnom Kongresu.