Održan seminar novih tehnika šišanja i bojanja

Kako smo i najavili, jučer je u dvorani hotela "Falkensteiner Hotel & Spa Iadera" Punta skala, Petrčane, održan seminar novih tehnika šišanja i bojanja kose u organizaciji Kanso Academy i Ceha frizera Obrtničke komore Zadarske županije. Na seminaru je sudjelovalo preko 200 frizera iz četiri županije: Zadarske, Splitsko-Dalmatinske, Šibensko-kninske i Ličko-senjske županije. S pozdravom dobrodošlice sudionicima se obratila predsjednica Obrtničke komore Zadarske županije Vesna Parić te naglasila da ovaj seminar obećava bogatstvo novih informacija i tehnika šišanja i najnovijih tehnika bojanja te uz riječi zahvalnosti – organizatorima i onima koji su dali financijsku potporu i omogućili održavanje ovog seminara. Riječi dobrodošlice sudionicima uputila je i predsjednica čeha frizera Obrtničke komore Zadarske županije Gordana Jakić Katulić koja je uz djelatnika Komore Klaudija Miljanića omogućila i ujedinila kolegice i kolege iz četiri županije da dođe do ostvarenja ovog veličanstvenog događaja. Program Look&learn seminar Kanso akademije bio je prožet najnovijim trendovima za 2023.-2024.godinu koji su predstavljeni u Londonu na Salon International te najnovijim tehnikama šišanja i tehnikama bojanja uživo na 5-6 modela. Seminar je bio namijenjen frizerima koji žele biti u toku sa aktualnim trendovima. Kanso Academy tim činili su predavači koji su svojim cjelovitim i profesionalnim pristupom polaznicima ponudili edukaciju:
Marina Jagarčec
Ivan Jagarčec,