KONKURENTNOST TURISTIČKOG GOSPODARSTVA - Javni poziv za kandidiranje projekata - otvoren do 5. svibnja 2023.

MINISTARSTVO TURIZMA I SPORTA
objavljuje JAVNI POZIV za kandidiranje projekata za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa konkurentnosti turističkog gospodarstva

1. Predmet javnog poziva dodjeljuje bespovratna sredstva za podizanje konkurentnosti turističkog gospodarstva kroz zelenu i digitalnu tranziciju u turizmu, a provodi se kroz Mjere Programa:
• Mjera A - Restorani
• Mjera B — Agencije
• Mjera C — Plovni objekti za krstarenje
2. Za dodjelu bespovratnih sredstava prijaviti se mogu: subjekti malog gospodarstva (trgovačka društva izvan javnog sektora, obrti i zadruge) registrirani za ugostiteljske i/ili turističke djelatnosti.
3. Javni poziv otvoren je od 5. travnja do zaključno 5. svibnja 2023. do 16.00 sati.
4. Prijave se obvezno podnose online (uključujući priloge), putem online prijavnog obrasca temeljenog na elektroničkoj usluzi TuRiznica koja je dostupna putem sustava eGradani. Informacije o Javnom pozivu objavljuju se na mrežnim stranicama Ministarstva turizma i sporta u rubrici Javni pozivi i natječaji.
Prijavitelj po predmetnom Javnom pozivu može podnijeti jednu prijavu

Cjeloviti tekst Programa s popratnom dokumentacijom sastavni je dio ovog Javnog poziva i nalazi se na internetskim stranicama Ministarstva turizma i sporta u rubrici Javni pozivi i natječaji