OBAVIJEST o radu sa strankama u uvjetima provedbe mjera sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19

Stožer civilne zaštite RH Odlukom o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova (NN 121/2021) uveo je obvezu posjedovanja EU digitalne COVID potvrde koja se primjenjuje i na sve osobe koje dolaze u Obrtničku komoru Zadarske županije, počevši od 16. studenoga 2021. godine.
Stoga Vas molimo da djelatniku prilikom ulaska predočite EU digitalnu potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju ili testiranju. Umjesto EU digitalne COVID potvrde može se prihvatiti i drugi dokaz koji je izričito propisan Odlukom Stožera.
Bez odgovarajuće potvrde nećete smjeti ući i boraviti u prostorima Komore.
Prilikom boravka u prostorima Komore dužni ste se pridržavati i svih ostalih mjera strogog fizičkog distanciranja i drugih propisanih protuepidemijskih mjera, sukladno odlukama Stožera civilne zaštite RH.
Molimo Vas za razumijevanje i poštivanje pravila:
► u cilju sprečavanja okupljana molimo ulaziti jedan po jedan, odnosno pričekati pred ulazom u Komoru
► kod svakog ulaska obvezna je dezinfekcija
► obavezno je nošenje zaštitne maske ili maske za lice

Zahvaljujemo na razumijevanju!