m l 14.05.2018. Na 11. Obrtničkim sportskim igrama u organizaciji Hrvatske obrtničke komore,  koje su se održavale od 10. -13. svibnja na Malom lošinju, nastupile su reprezentacije obrtnika iz 20. županjia. Od strane Obrtničke komore Zadarske županije bilo je prisutan 21 sudionik. Od 12 predviđenih, obrtnici Zadarske županije nastupili su u sljedećim sportovima: mali nogomet, odbojka na pijesku, pikado, kuglanje i povlačenje užeta.

Naši obrtnici osvjetlili ostvarili su makimum osvojivši prvo mjesto u malom nogometu, pobjedivši u finalu obrtnike iz Krapinsko-zagorske županije, 3. mjesto u odbojci na pijesku te 4. mjesto u pikadu. Ovaj najveći uspjeh naših obrtnika rezultat su etuzijazma i motivacije kojima se nisu štedjeli, pogotovo nogometaši ( 5 utakmica na asfaltu u dva dana, a neki od njih su sudjelovali i u drugim sportovima. Najveći dobitak ovih igara je zajedničko druženje u veselju i dobrom raspoloženju. Kakva je bila ekipa i raspoloženje, slike dolje govore više od riječi....

NA PEHARZA FACEEKIPAUEIMG 3947EKIPA ZABAVAIMG 20180512 WA0108U BUSU