08.05.2018. Hrvatska obrtnička komora 24. i 25. svibnja u Koprivnici organizira 11. Susret trgovaca. Susret trgovaca Hrvatske obrtničke komore okupit će brojne predstavnike struke koji će u okviru programa događanja koji obuhvaća najaktualnije trgovačke teme, moći razmijeniti mišljenja i iskustva.

Cilj organizacije ovog događanja je okupiti predstavnike trgovačke struke kako bi se kroz sudjelovanje na tematskim radionicama i panelima educirali, ali i uključili u raspravu te podijelili iskustva s terena, ali i nedoumice i izazove s kojima se susreću u svakodnevnom radu.

Kroz radni dio Susreta razmatrat će se teme od iznimne važnosti za trgovačku struku. Mogućnosti korištenja sredstava iz EU fondova, prava potrošača, prava trgovaca, marketing i brendiranje, upoznavanje obrtnika sa zakonskim obvezama prema Zakonu o zaštiti na radu samo su neke od njih.
Program Susreta uključuje i dvije panel rasprave na teme:
„Položaj male trgovine u Hrvatskoj danas“ i
„Primjeri dobre prakse u komunikaciji s lokalnom samoupravom?“

Sudionike 11. po redu okupljanja ove za hrvatsko gospodarstvo iznimno važne struke, očekuju i zanimljiva izlaganja stručnjaka o aktualnim temama u trgovini, komercijalne prezentacije i promocije, a neformalni dio događanja, svakako je prilika za ostvarenje novih vrijednih kontakata među trgovcima iz cijele zemlje.

Radna verzija programa nalazi se u nastavku:

11_susret trgovaca-Program